اخبار کنگره ها

نخستین کنگره بین المللی چشم پزشکی بیمارستان رضوی باعنوان چالش های جراحی کاتاراکت و رفراکتیودر تاریخ  6-8   شهریور ماه در سالن همایش های بیمارستان رضوی برگزار خواهد شد. در این کنگره  جمعی از برجسته ترین متخصصان وصاحب نظران از کشورهای مختلف از جمله دکتر اگاروال; رییس انجمن بین المللی جراحی رفراکتیو (ISRS) و از نامداران جراحی کاتاراکت و عیوب انکساری، و نیز مهمانانی از امریکا و اروپا و  نیز بعضی از برجسته ترین چهره های شناخته شده چشم پزشکی کشور شرکت خواهند داشت.

  ادامه اخبار ...

نخستین کنگره ی بین المللی تغذیه بالینی بیمارستان رضوی از تاریخ 25 الی 26 مردادماه سالجاری در بیمارستان فوق تخصصی رضوی برگزار می شود. همزمان با این کنگره ، دومین سمپوزیوم بین المللی تغذیه توسط انجمن تغذیه آسیا و با حضور  خانم دکتر لوسیانا سوتانتو (دبیر انجمن) از کشور اندونزی و پرفسور سورانیت ستیام از کشور تایلند (رئیس انجمن) برگزار خواهد شد .

  ادامه اخبار ...

ژورنال بین المللی پزشکی رضوی پس از انتشار سومین شماره خود در پایان ماه می 2014 میلادی توسط پایگاه استنادی ROAD نمایه شد. این

پایگاه علمی که وابسته به سازمان فرهنگی آموزشی سازمان ملل متحد UNESCO می باشد

  ادامه اخبار ...

 نخستین کنگره IBD و بیماریهای وابسته به گلوتن از تاریخ 9-7 خرداد ماه 1393 در بیمارستان رضوی برگزار شد. در مراسم افتتاحیه این کنگره که با حضور قائم مقام تولیت عظمای آستان قدس رضوی و ریاست بیمارستان رضوی، جناب آقای دکتر عبدالحسینی، آقای دکتر زالی ریاست مرکز تحقیقات بیماریهای گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و جمعی از پزشکان و صاحب نظران برجسته کشورمان در سالن کنفرانس بیمارستان رضوی برگزار شد، آقای دکتر اسدزاده، دبیر علمی کنگره پس از خوش آمد به میهمانان ایرانی و خارجی کنگره، ضمن اشاره کوتاهی به اپیدمیولوژی IBD در ایران به لزوم برگزاری کنگره IBD اشاره کرد. علاوه بر این آقای دکتر هژبرالساداتی، دبیر اجرایی کنگره نیز ضمن اشاره به کنگره های برگزار شده قبلی، از اهتمام بیمارستان رضوی در برگزاری کنگره های متعدد سالیانه تشکر کرد. پس از آن دکتر زالی ضمن بیان کلیاتی در مورد IBD و بیماریهای وابسته به گلوتن، فرصت ایجاد شده در این کنگره را برای تبادل تجارب متخصصین بنام این رشته در ایران و سایر کشورها، بسیار ارزنده ارزیابی کرد.

  ادامه اخبار ...

               

  ادامه اخبار ...

از آنجايي كه سن من از تمامي ميهمانان حاضر در كنگره بيشتر مي باشد مي خواهم مطالبي را از جانب همگان  عنوان كنم و به عنوان نتيجه گيري به سه نكته ي مهم اشاره كنم. اول آن كه همان طور كه از پرچم هاي موجود در سالن پيداست، بيش از 12 نفر از ميهمانان از 8 كشور مختلف دنيا در اين كنگره شركت كرده اند. فكر مي كنم در ميان ما افرادي هستند كه هزاران كيلومتر را پشت سر گذاشته اند تا در اين كنگره حضور به هم رسانند. به ياد ندارم كه بين تمامي سفرهايي كه تا كنون داشته ايم، كنگره اي اين چنين سازماندهي شده، منظم، پر روح و نشاط و دقيق برگزار شده باشد

  ادامه اخبار ...

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی همزمان با نخستین کنگره بین المللی بیماریهای التهابی روده و اختلالات ناشی از گلوتن در ایران، از راه اندازی پیشرفته ترین بخش آندوسکپی کشور در بیمارستان فوق تخصصی رضوی خبر داد.به گزارش ستاد خبری این کنگره، دکتر سعید عبدالحسینی در نخستین روز از برگزاری کنگره بین المللی بیماریهای التهابی روده و اختلالات ناشی از گلوتن در ایران که در بیمارستان فوق تخصصی رضوی در حال برگزاری است، در جمع خبرنگاران افزود: این بیمارستان در زمینه‌ی شناسایی بیماری‌های گوارش فوقانی و تحتانی به کاملترین و به‌روز ترین تجهیزات پزشکی مجهز شده است.

  ادامه اخبار ...

نخستین کنگره بین المللی بیماری های التهابی روده و اختلالات مرتبط با گلوتن در بیمارستان فوق تخصصی رضوی در مشهد آغاز به کار کرد. به گزارش ستاد خبری کنگره، دبیر اجرایی نخستین کنگره بین المللی بیماری های التهابی روده و اختلالات مرتبط با گلوتن در آیین افتاحیه این کنگره که در بیمارستان فوق تخصصی رضوی در حال برگزاری است، افزود: یکی از اهداف بزرگ پیامبر اسلام(ص) کاهش آلام و رنج های بشری و پایان دادن به این آلام و همچنین احیا کردن اخلاق اسلامی بوده است که بیمارستان رضوی نیز تلاش می کند تا با برگزاری کنگره های متعددی بتواند در جهت کاهش آلام بشری  و ارتقاء استاندارهای درمان گام  مهمی بردارد.

  ادامه اخبار ...

             

  ادامه اخبار ...

 معاون آموزش و پژوهش بیمارستان فوق تخصصی رضوی از راه اندازی زیست بانک کولون با 100 نمونه اولیه آزمایشگاهی در بیمارستان فوق تخصصی رضوی خبر داد.به گزارش ستاد خبری کنگره بین المللی التهابات روده ای، دکتر کامران غفار زادگان در نشست خبری با بیان این مطلب افزود: معاونت آموزش و پژوهش بیمارستان فوق تخصصی رضوی با ایجاد بستری مناسب اقدام به تشکیل بانک زیستی کرده است.

 

  ادامه اخبار ...

More Articles...
صفحه 1 از 3اولين   قبلي   [1]  2  3  بعدي   آخرين   


مراجعین
    
     
     

تازه های سایت

 در بخش آموزش به بیمار مقالاتی با موضوعات علمی پزشکی و سلامت افزوده شد جهت مشاهده به بخش آموزش به بیماران یا اینجا را کلیک نمایید

  

 جهت دانلود اسلایدهای ارائه شده در نخستین کنگره التهابی روده اینجا را کلیک نمایید

  اخبار بیمارستان

 وجود سنگ در غدد بزاقی بیماری نسبتا شایعی است و در بررسی های کالبدشکافی شیوع ان 1% گزارش شده است. زمانی که سنگ باعث انسداد مکانیکی در مجرای غده شود تورم راجعه  غده بزاقی در حین غذا خوردن ایجاد می شود که می تواند موقت باشد یا با عفونت باکتریایی همراه شود. درد تورم غده ترشحات چرکی از مجرای بزاقی و تب می توانند از علایم بیماری باشند.

  

 به موازات افزایش روز افزون بیاماریهای عروق کرونر، ، موارد آنژیوگرافی و آنژیو پلاستی نیز رو به افزایش است.

 

  

ژورنال بین المللی پزشکی رضوی پس از انتشار دومین شماره خود در پایان فوریه 2014 میلادی توسط پایگاه استنادی Directory of Research Journals Indexing نمایه شد. در این پایگاه در حال حاضر در حدود 1800 ژورنال علمی در تمام شاخه های علوم بشری از 91 کشور دنیا عضویت دارند و تعداد مقالات قابل دسترس در آن به بیش از 30000 مقاله بالغ می شود. که ازین نظر جزو پایگاه های غنی و معتبر علمی محسوب می گردد. 
  

 وزیر امور خارجه کشور جناب آقای دکتر محمد جواد ظریف در تاریخ13 فروردین 1393 از بخش های مختلف بیمارستان رضوی بازدید به عمل آورد.محمد جواد ظریف خاطر نشان کرد این بیمارستان که بسیار پیشرفته، عظیم و مایه آبروی کشور است و نظیر آن را حتی در آمریکا و اروپا نیز مشاهده نکرده ام، برای من جالب توجه بود. وی اظهار کرد: این وزارتخانه در زمینه گردشگری سلامت و معرفی ظرفیت های بیمارستان رضوی از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.       جهت مشاهده گزارش تصویری ادامه اخبار را کلیک کنید

  گواهینامه ACI

کسب لوح پلاتینیوم سازمان اعتبار بخشی کانادا  (ACI)

توسط بیمارستان فوق تخصصی رضوی

ACI چیست و چه ارزشی دارد...


صفحه ویژه


سرویس ها

  

 


آمار بازدید
بازدید امروز سایت : 2712
بازدید دیروز سایت : 1554
بازدید کل سایت : 1278690
بازدید کل این صفحه : 518229
تماس با ما

آدرس : مشهد-بزرگراه شهید کلانتری،بعد از پل قائم 

تلفن: 36668888-51-98+

ایمیل: Admin@razavihospital.com

کلینیک فوق تخصصی بیمارستان
 
 
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بیمارستان فوق تخصصی رضوی می باشد. Copyright © 2006-2013