مراجعین
    
     
     

اخبار بیمارستان

 در میزگرد بررسی نقش و جایگاه زیست‌بانک‌ها در ارتقاء دانش پزشکی، درمان و پیشگیری بیماری‌ها مطرح شد:

صحبت از بانک که می‌شود؛ نخستین تصوری که برای هر فردی ممکن است ایجاد شود؛ تصورِ کیسه‌های پول و گاوصندوق‌های بزرگ است. اما حقیقت این است که امروزه بانک‌هایی خیلی ارزشمندتر از بانک‌های پولی وجود دارند. بانک‌هایی که وجودشان به سلامتِ مردم یک جامعه پیوند خورده و در حوزه پزشکی حکم گنجینه و سرمایه دارند. 

 

  ادامه اخبار ...

  سنسورهای اعلام اختلاف فشار (DPT) در اتاق‌های ایزوله بیمارستان رضوی به منظور ارتقاء استانداردهای مرتبط نصب می‌شود.

  ادامه اخبار ...

 دکتر جلال نائلی، سرپرست اداره گردشگری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مهندس نادر عسکری، معاون اجرایی دفتر نظارت و اعتباربخشی این وزارتخانه از بیمارستان فوق تخصصی رضوی دیدن کردند.

  ادامه اخبار ...

  وزیر بهداشت عراق طی بازدید از بیمارستان فوق تخصصی رضوی از نزدیک با خدمات و امکانات این بیمارستان آشنا شد.به گزارش روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی رضوی، دکتر عدیله حمود حسین و گروه همراهش، از بخش‌های مختلف بیمارستان رضوی شاملِ پزشکی هسته‌ای، رادیوتراپی و انکولوژی، اتاق‌های فوق پیشرفته جراحی، بخش بستری بیماران vip و ...دیدن کرد.

  ادامه اخبار ...

صفحه 1 از 5اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  بعدي   آخرين   


اخبار کنگره ها

  کنفرانس علمی اصول فرزندپروری در لجبازی کودکان 28 فروردین ماه از سوی بیمارستان فوق تخصصی رضوی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بیمارستان رضوی، در این کنفرانس یک روزه اساتید حوزه و دانشگاه به تبیین اصول علمی و دینی در فرزندپروری و نحوه‌ی رفتار در مقابله با کودکان و نوجوانان لجباز پرداختند. دکتر پیمان هاشمیان فوق‌تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این کنفرانس در خصوص تک فرزندی گفت: نوع تربیت و حمایت والدین است که باعث ایجاد تفاوت میان کودکان می‌شود

  ادامه اخبار ...

  با توجه به شیوع بیماریهای سگمان خلفی اعم از بیماری اولیه و یا عوارض ثانویه بیماریهای سیسمیک، انتخاب روش درمانی، دارای اهمیت ویژه ای می باشد. همچنین با عنایت به مشکلات و عوارض عملهای جراحی شبکیه از جمله طولانی بودن، نیاز به دستگاههای خاص و مراقبتهای طولانی بعد از عمل، امروزه درمانهای فارماکولوژیک به صورت تزریق داخل چشم جایگاه ویژه ای پیدا کرده است و در بعضی مواقع می تواند جایگزین مناسبی برای عمل جراحی و یا موجب تاخیر آن باشد و همچنین بهبودی و تسهیل عملهای جراحی و در نهایت بینایی بهتر بیمار را بعد از عمل به دنبال داشته باشد.

  ادامه اخبار ...

 نخستين كنگره بين‌المللي چشم پزشكي رضوي با ارائه جديدترين دستاوردهاي روز دنيا در عرضه چشم پزشكي پايان يافت.به گزارش ستاد خبری کنگره چشم رضوی، در اين كنگره كه 6 تا 8 شهريور در بيمارستان فوق تخصصي رضوي برگزار شد، آخرین یافته‌های علم چشم پزشکی دنيا در خصوص جراحی آب مروارید و عمل لیزیک چشم مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

  ادامه اخبار ...

جراحی «کاشت لنز داخل چشمی با استفاده از چسب بافتی» توسط یک جراح برجسته هندی مقیم آمریکا در بیمارستان فوق تخصصی رضوی انجام شد. درنخستین کنگره ی بین المللی چشم پزشکی رضوی، روش های نوین جراحی چشم توسط اساتید و جراحان برجستة این حوزه تبیین و با نمایش ویدیوهای آموزشی برای مخاطبان حاضر در این کنگره آموزش داده شد.یکی از جراحی های ارائه شده در این کنگره، جراحی به روش GLUED بوده که توسط دکتر آمار آگاروال انجام شده است. 

  ادامه اخبار ...

  عمل جراحي پيوند لايه‌اي قرنيه در سومين روز از نخستين كنگره بين‌المللي چشم پزشكي رضوي توسط دكتر مك كي، جراح برجسته آمريكايي انجام شد.اين روش كه در سال‌هاي اخير مورد توجه جراحان چشم پزشك دنيا قرار گرفته است، در حاشيه سومین روز از كنگره چشم پزشكي رضوي انجام شده و به شكل زنده براي شركت كنندگان در اين كنگره پخش شد.

  ادامه اخبار ...

 جراح عیوب انکساری و قرنیه آمریکایی در حاشیة نخستین کنگرة بین المللی چشم پزشکی رضوی گفت: دیابت یکی از عوامل مهم ابتلا به بیماری های چشمی است.دکتر یوری مک کی ضمن بیان این مطلب عنوان کرد: در کشورهای پیشرفتة دنیا هم چون آمریکا، دیابت بزرگترین عامل بیماری زا و به ویژه عامل ایجاد عارضه های چشمی مانند نابینایی و آب مروارید بوده که در سنین پایین تر، نتیجه سوء تغذیه یا در معرض آفتاب زیاد بودن است.

  ادامه اخبار ...

 جراح و چشم پزشک هندی مقیم آمریکا گفت: تجهیزات چشم پزشکی بیمارستان رضوی با تجهیزات کشورهای مدرن هم سطح است.به گزارش ستاد خبری کنگره چشم پزشکی رضوی، خانم دکتر آتایا آگاروال ضمن ابراز خرسندی از حضور درایران و قدردانی از دعوت شدن به نخستین کنگرة بین المللی چشم پزشکی رضوی، سطح علمی کنگره را بالا دانست و عنوان کرد: سخنرانی های ارائه شده در این کنگره با تحقیقات و سخنرانی ها در کشورهای پیشرفته دنیا برابری می کند.

  ادامه اخبار ...

 یک جراح و چشم پزشک از امریکا در نخستین کنگره بین المللی چشم پزشکی رضوی گفت: بیمارستان رضوی از بهترین امکانات چشم پزشکی روز دنیا بهره می برد.به گزارش ستاد خبری کنگره چشم پزشکی رضوی، دکتر آمار آگاروال که رئیس یکی از بیمارستان های زنجیره ای آگاروال دنیا است، عنوان کرد: تبادل تجربیات بین میهمانان شرکت کننده در این کنگره که از کشورهای مختلف حضور دارند، بسیار ارزشمند است.

  ادامه اخبار ...

 یک جراح و چشم پزشک از اسپانیا گفت: کنگره چشم پزشکی  پزشکی رضوی از سطح علمی خیلی خوبی برخوردار است.به گزارش ستاد خبری کنگره چشم رضوی ، دکتر خاوالوی در حاشیه نخستین کنگره بین المللی چشم پزشکی رضوی عنوان کرد: برگزاری چنین کنگره ای باعث افتخار چشم پزشکان ایرانی و بیمارستان رضوی است. 

  ادامه اخبار ...

 نمایشگاهی از شرکت های تجهیزات پزشکی در زمینة جراحی چشم و لیزیک هم زمان با برگزاری نخستین کنگره چشم پزشکی رضوی در بیمارستان رضوی برپا شده است.به گزارش ستاد خبری کنگره چشم رضوی، این نمایشگاه در مساحت 750 متر مربع با 11 غرفه برپا شده و شامل لوازم و تجهیزاتی است که در عمل های گوناگون جراحی چشم استفاده می شود.

  ادامه اخبار ...


دومین روز اولین کنگره بین المللی عوارض و چالشهای جراحی کاتاراکت و رفراکتیو بیمارستان رضوی با محوریت عوارض جراحی های رفراکتیو، با سخنرانی آقای دکتر آگاروال از آمریکا کار خود را پی گرفت. سخنان ابتدایی آقای دکتر آگاروال در مورد میهنمان بسیار جالب بود.

  ادامه اخبار ...


  دبیر علمی نخستین کنگره بین المللی چشم پزشکی رضوی گفت: کاتاراکت و عیوب انکساری چشم در کشور ما شیوع زیادی دارد.به گزارش ستاد خبری کنگره چشم رضوی، دکتر بهزاد برازنده در مراسم افتتاحیه نخستین کنگره بین المللی چشم پزشکی رضوی اظهار داشت: در برنامه (WHO) مبارزه با کم بینایی جهان Vision 2020 دو اولویت نخست کاتاراکت و عیوب انکساری چشم است و بهره گیری از تکنیک های روز دنیا می تواند در درمان این دو کمک زیادی کند

  ادامه اخبار ...

مایه افتخار من است که در کنگره بین المللی چشم پزشکی بیمارستان رضوی شرکت می کنم. به عنوان یک آمریکایی برای من مشکل بود که در ایران حاضر شوم. حتی خیلی از دوستانم توصیه می کردند که به کشور شما سفر نکنم اما از لحظه ای که وارد شدم ایرانیان را مردمی مهمان نواز با چهره هایی خندان یافتم.

  ادامه اخبار ...

 نخستین کنگره بین المللی چشم پزشکی رضوی با حضور بیش از 200 شرکت کننده داخلی و خارجی در بیمارستان فوق تخصصی رضوی آغاز به کار کرد.به گزارش ستاد خبری کنگره چشم رضوی، در این کنگره سه روزه که با موضوع عوارض و چالش های جراحی کاتاراکت و رفراکتیو برگزار می شود، 16 نفر از اساتید مطرح کشور در زمینه جراحی چشم و 6 نفر از اساتید خارجی از کشورهای آمریکا، هند و اسپانیا حضور دارند.

  ادامه اخبار ...

  نخستین کنگره بین المللی چشم بیمارستان رضوی با عنوان چالش های جراحی کاتاراکت و رفراکتیو شهریور ماه جاری در سالن همایش های بیمارستان رضوی برگزار خواهد شد. در این کنگره 3 روزه که 6تا8 شهریورماه جاری برگزار می شود ، جمعی از برجسته ترین متخصصان وصاحب نظران داخلی و خارجی در زمینه چشم پزشکی از جمله دکتر اگاروال ، رییس انجمن بین المللی جراحی رفراکتیو(ISRS) و از نامداران جراحی کاتاراکت و عیوب انکساری به همراه میهمانانی از امریکا و اروپا حضور خواهند داشت . 

  ادامه اخبار ...

 دبیر علمی اولین کنگره بین المللی چشم رضوی در گفت و گو با روابط عمومی گفت : عمل آب مروارید در سطح دنیا بالاترین آمار جراحی های چشمی را به خود اختصاص داده است و شایع ترین عمل جراحی چشم محسوب می شود .

  ادامه اخبار ...

  دبیر علمی اولین کنگره بین المللی چشم رضوی در گفت و گو با روابط عمومی گفت : این کنگره بین المللی در بخش اول به عوارض و چالشهای جراحی آب مروارید در شرایط خاص( شامل ضعف زنول - نقائص عنبیه- دوربینی و نزدیک بینی بالا -افتادن لنز)و شرایط کاشت لنزهای چندکانونی و سه کانونی و نیز جراحی کاتاراکت با فمتوسکند femtosecond می پردازد .

  ادامه اخبار ...

  دبیر علمی این کنگره در گفت وگو با خبرنگار ما گفت : جراحی کاتاراکت اولین علت نابینایی در جهان محسوب می شود و عمده موارد کوری قابل برگشت را در بر می گیرد و مواجهه با عوارض و چالشهای آن نیاز هر جراح چشم پزشکی است

  ادامه اخبار ...

More Articles...
صفحه 1 از 4اولين   قبلي   [1]  2  3  4  بعدي   آخرين   


کنگره های آینده

 نخستین کنگره سرطان بیمارستان رضوی 

تاریخ برگزاری:22-21 خرداد 94

 

--------------------------------------------------------------

هفتمین کنگره بین الملی قلب و عروق رضوی

تاریخ برگزاری:16-14 مرداد 94

 

--------------------------------------------------------------

 کارگاه بین الملی آموزش اندوسونوگرافی

تاریخ برگزاری:17-15 مهرماه 94

 


اطلاعیه استخدام

بیمارستان رضوی به منظور تکمیل کادر درمانی خود در اورژانس، ازبین پزشکان عمومی دارای تجربه کار در اورژانس دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان درخواست می شود به اورژانس بیمارستان رضوی مراجعه نمایید  و یا با تلفن 05136002892 تماس حاصل فرمایند.


تازه های سایت

 جهت دانلود اسلایدهای ارائه شده در نخستین کنگره چشم رضوی اینجا را کلیک نمایید 

  

 جهت دانلود اسلایدهای ارائه شده در نخستین کنگره تغذیه رضوی  اینجا را کلیک نمایید

  گواهینامه ACI

کسب لوح پلاتینیوم سازمان اعتبار بخشی کانادا  (ACI)

توسط بیمارستان فوق تخصصی رضوی

ACI چیست و چه ارزشی دارد...


سرویس ها

  

 


صفحه ویژه


آمار بازدید
بازدید امروز سایت : 1268
بازدید دیروز سایت : 2395
بازدید کل سایت : 2086103
بازدید کل این صفحه : 769363
تماس با ما

آدرس : مشهد-بزرگراه شهید کلانتری،بعد از پل قائم 

تلفن: 36668888-51-98+

ایمیل: Admin@razavihospital.com

کلینیک فوق تخصصی بیمارستان
 
 
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بیمارستان فوق تخصصی رضوی می باشد. Copyright © 2006-2013