مراجعین
    
     
     

اخبار کنگره ها

 نخستين كنگره بين‌المللي چشم پزشكي رضوي با ارائه جديدترين دستاوردهاي روز دنيا در عرضه چشم پزشكي پايان يافت.به گزارش ستاد خبری کنگره چشم رضوی، در اين كنگره كه 6 تا 8 شهريور در بيمارستان فوق تخصصي رضوي برگزار شد، آخرین یافته‌های علم چشم پزشکی دنيا در خصوص جراحی آب مروارید و عمل لیزیک چشم مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

  ادامه اخبار ...

جراحی «کاشت لنز داخل چشمی با استفاده از چسب بافتی» توسط یک جراح برجسته هندی مقیم آمریکا در بیمارستان فوق تخصصی رضوی انجام شد. درنخستین کنگره ی بین المللی چشم پزشکی رضوی، روش های نوین جراحی چشم توسط اساتید و جراحان برجستة این حوزه تبیین و با نمایش ویدیوهای آموزشی برای مخاطبان حاضر در این کنگره آموزش داده شد.یکی از جراحی های ارائه شده در این کنگره، جراحی به روش GLUED بوده که توسط دکتر آمار آگاروال انجام شده است. 

  ادامه اخبار ...

  عمل جراحي پيوند لايه‌اي قرنيه در سومين روز از نخستين كنگره بين‌المللي چشم پزشكي رضوي توسط دكتر مك كي، جراح برجسته آمريكايي انجام شد.اين روش كه در سال‌هاي اخير مورد توجه جراحان چشم پزشك دنيا قرار گرفته است، در حاشيه سومین روز از كنگره چشم پزشكي رضوي انجام شده و به شكل زنده براي شركت كنندگان در اين كنگره پخش شد.

  ادامه اخبار ...

 جراح عیوب انکساری و قرنیه آمریکایی در حاشیة نخستین کنگرة بین المللی چشم پزشکی رضوی گفت: دیابت یکی از عوامل مهم ابتلا به بیماری های چشمی است.دکتر یوری مک کی ضمن بیان این مطلب عنوان کرد: در کشورهای پیشرفتة دنیا هم چون آمریکا، دیابت بزرگترین عامل بیماری زا و به ویژه عامل ایجاد عارضه های چشمی مانند نابینایی و آب مروارید بوده که در سنین پایین تر، نتیجه سوء تغذیه یا در معرض آفتاب زیاد بودن است.

  ادامه اخبار ...

 جراح و چشم پزشک هندی مقیم آمریکا گفت: تجهیزات چشم پزشکی بیمارستان رضوی با تجهیزات کشورهای مدرن هم سطح است.به گزارش ستاد خبری کنگره چشم پزشکی رضوی، خانم دکتر آتایا آگاروال ضمن ابراز خرسندی از حضور درایران و قدردانی از دعوت شدن به نخستین کنگرة بین المللی چشم پزشکی رضوی، سطح علمی کنگره را بالا دانست و عنوان کرد: سخنرانی های ارائه شده در این کنگره با تحقیقات و سخنرانی ها در کشورهای پیشرفته دنیا برابری می کند.

  ادامه اخبار ...

 یک جراح و چشم پزشک از امریکا در نخستین کنگره بین المللی چشم پزشکی رضوی گفت: بیمارستان رضوی از بهترین امکانات چشم پزشکی روز دنیا بهره می برد.به گزارش ستاد خبری کنگره چشم پزشکی رضوی، دکتر آمار آگاروال که رئیس یکی از بیمارستان های زنجیره ای آگاروال دنیا است، عنوان کرد: تبادل تجربیات بین میهمانان شرکت کننده در این کنگره که از کشورهای مختلف حضور دارند، بسیار ارزشمند است.

  ادامه اخبار ...

 یک جراح و چشم پزشک از اسپانیا گفت: کنگره چشم پزشکی  پزشکی رضوی از سطح علمی خیلی خوبی برخوردار است.به گزارش ستاد خبری کنگره چشم رضوی ، دکتر خاوالوی در حاشیه نخستین کنگره بین المللی چشم پزشکی رضوی عنوان کرد: برگزاری چنین کنگره ای باعث افتخار چشم پزشکان ایرانی و بیمارستان رضوی است. 

  ادامه اخبار ...

 نمایشگاهی از شرکت های تجهیزات پزشکی در زمینة جراحی چشم و لیزیک هم زمان با برگزاری نخستین کنگره چشم پزشکی رضوی در بیمارستان رضوی برپا شده است.به گزارش ستاد خبری کنگره چشم رضوی، این نمایشگاه در مساحت 750 متر مربع با 11 غرفه برپا شده و شامل لوازم و تجهیزاتی است که در عمل های گوناگون جراحی چشم استفاده می شود.

  ادامه اخبار ...


دومین روز اولین کنگره بین المللی عوارض و چالشهای جراحی کاتاراکت و رفراکتیو بیمارستان رضوی با محوریت عوارض جراحی های رفراکتیو، با سخنرانی آقای دکتر آگاروال از آمریکا کار خود را پی گرفت. سخنان ابتدایی آقای دکتر آگاروال در مورد میهنمان بسیار جالب بود.

  ادامه اخبار ...


  دبیر علمی نخستین کنگره بین المللی چشم پزشکی رضوی گفت: کاتاراکت و عیوب انکساری چشم در کشور ما شیوع زیادی دارد.به گزارش ستاد خبری کنگره چشم رضوی، دکتر بهزاد برازنده در مراسم افتتاحیه نخستین کنگره بین المللی چشم پزشکی رضوی اظهار داشت: در برنامه (WHO) مبارزه با کم بینایی جهان Vision 2020 دو اولویت نخست کاتاراکت و عیوب انکساری چشم است و بهره گیری از تکنیک های روز دنیا می تواند در درمان این دو کمک زیادی کند

  ادامه اخبار ...

مایه افتخار من است که در کنگره بین المللی چشم پزشکی بیمارستان رضوی شرکت می کنم. به عنوان یک آمریکایی برای من مشکل بود که در ایران حاضر شوم. حتی خیلی از دوستانم توصیه می کردند که به کشور شما سفر نکنم اما از لحظه ای که وارد شدم ایرانیان را مردمی مهمان نواز با چهره هایی خندان یافتم.

  ادامه اخبار ...

 نخستین کنگره بین المللی چشم پزشکی رضوی با حضور بیش از 200 شرکت کننده داخلی و خارجی در بیمارستان فوق تخصصی رضوی آغاز به کار کرد.به گزارش ستاد خبری کنگره چشم رضوی، در این کنگره سه روزه که با موضوع عوارض و چالش های جراحی کاتاراکت و رفراکتیو برگزار می شود، 16 نفر از اساتید مطرح کشور در زمینه جراحی چشم و 6 نفر از اساتید خارجی از کشورهای آمریکا، هند و اسپانیا حضور دارند.

  ادامه اخبار ...

  نخستین کنگره بین المللی چشم بیمارستان رضوی با عنوان چالش های جراحی کاتاراکت و رفراکتیو شهریور ماه جاری در سالن همایش های بیمارستان رضوی برگزار خواهد شد. در این کنگره 3 روزه که 6تا8 شهریورماه جاری برگزار می شود ، جمعی از برجسته ترین متخصصان وصاحب نظران داخلی و خارجی در زمینه چشم پزشکی از جمله دکتر اگاروال ، رییس انجمن بین المللی جراحی رفراکتیو(ISRS) و از نامداران جراحی کاتاراکت و عیوب انکساری به همراه میهمانانی از امریکا و اروپا حضور خواهند داشت . 

  ادامه اخبار ...

 دبیر علمی اولین کنگره بین المللی چشم رضوی در گفت و گو با روابط عمومی گفت : عمل آب مروارید در سطح دنیا بالاترین آمار جراحی های چشمی را به خود اختصاص داده است و شایع ترین عمل جراحی چشم محسوب می شود .

  ادامه اخبار ...

  دبیر علمی اولین کنگره بین المللی چشم رضوی در گفت و گو با روابط عمومی گفت : این کنگره بین المللی در بخش اول به عوارض و چالشهای جراحی آب مروارید در شرایط خاص( شامل ضعف زنول - نقائص عنبیه- دوربینی و نزدیک بینی بالا -افتادن لنز)و شرایط کاشت لنزهای چندکانونی و سه کانونی و نیز جراحی کاتاراکت با فمتوسکند femtosecond می پردازد .

  ادامه اخبار ...

  دبیر علمی این کنگره در گفت وگو با خبرنگار ما گفت : جراحی کاتاراکت اولین علت نابینایی در جهان محسوب می شود و عمده موارد کوری قابل برگشت را در بر می گیرد و مواجهه با عوارض و چالشهای آن نیاز هر جراح چشم پزشکی است

  ادامه اخبار ...

  دکتر بهزاد برازنده دبیر علمی نخستین کنگره بین المللی چشم پزشکی بیمارستان رضوی گفت : عیوب انکساری چشم به سه شکل میوپی ( نزدیک بینی ) ، هیپروپی ( دوربینی ) و آستیگماتیسم بروز می کنند و در حال حاضر شیوه های گوناگونی در جراحی عیوب انکساری چشم کاربرد دارد که تفاوت همه ی آنها در تکنیک به کار رفته است .

  ادامه اخبار ...

دکتر برازنده دبیر علمی کنگره با بیان این خبر گفت : جراحی های کاتاراکت ( آب مروارید ) و رفراکتیو ( لیزیک ) در حالی به شایع ترین اعمال جراحی چشم تبدیل شده اند که پیشرفت های علمی و تکنولوژی در این زمینه مخاطرات و عوارض ناشی از عمل را بسیار کاهش داده است .

  ادامه اخبار ...

More Articles...
صفحه 1 از 4اولين   قبلي   [1]  2  3  4  بعدي   آخرين   


اخبار بیمارستان

 صبح روز چهارشنبه 14-8-93، بیمارستان رضوی میزبان کنسول محترم قزاقستان در ایران آقای بخت بای عبدی مولدایف و مسئول بازرگانی سفارت قزاقستان آقای اولان موسی علی اف و هیئت همراه بود. این هیئت، ضمن حضور در بخشهای PET Scan، بخشهای بستری، بخشهای ویژه (IVF) و CCU با سایر بخشهای و مشخصات کلی بیمارستان آشنا شدند. 

  ادامه اخبار ...

بیمارستان عروسکی تدی بر یا خرس عروسکی : شیوه ای نوین به منظور ارتقا آگاهی و دانش سلامت کودکان همچنین آشنایی با محیط بیمارستانی و وسایل پزشکی. پروژه یک روزه بیمارستان عروسکی، پروژه استاندارد توسط فدراسیون جهانی انجمن های دانشجویان پزشکی (IFMSA) امروز مورخ 4 آبان ماه 1393 با حضور کودکان مهد کودک دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد، توسط کمیته تخصصی سلامت عمومی (SCOPH)انجمن دانشجویان پزشکی ایران (IMSA) واحد مشهد به میزبانی بیمارستان رضوی برگزار شد.

  ادامه اخبار ...

 روز پنجشنبه 6-6-93 همزمان با اولین روز نخستین کنگره چشم پزشکی چالشهای و عوارض جراحی رفرکتیو و کاتاراکت،بیمارستان رضوی میزبان استاندار محترم ((مرو)) و هیئت همراه بود.استان مرو به مرکزیت شهرمرو در جنوب شرقی کشور ترکمنستان و در نزدیکی مرز این کشور با جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است.

  ادامه اخبار ...

  بر اساس هماهنگی از قبل انجام شده ،پنجشنبه 13-6-93 جمعی از تجار و مقامات کشور کویت از بیمارستان رضوی دیدن کردند.بازدید کنندگان مذکور که وزیر و نماینده ی سابق مجلس کویت نیز در میان آنان به چشم میخورد شامل 30 تاجر فعال در صنعت گردشگری سلامت بودند ابتدا شاهد پخش ویدئویی در مورد معرفی کل بیمارستان بودند

  ادامه اخبار ...

صفحه 1 از 3اولين   قبلي   [1]  2  3  بعدي   آخرين   


تازه های سایت

 جهت دانلود اسلایدهای ارائه شده در نخستین کنگره چشم رضوی اینجا را کلیک نمایید 

  

 جهت دانلود اسلایدهای ارائه شده در نخستین کنگره تغذیه رضوی  اینجا را کلیک نمایید

  گواهینامه ACI

کسب لوح پلاتینیوم سازمان اعتبار بخشی کانادا  (ACI)

توسط بیمارستان فوق تخصصی رضوی

ACI چیست و چه ارزشی دارد...


سرویس ها

  

 


صفحه ویژه


آمار بازدید
بازدید امروز سایت : 31
بازدید دیروز سایت : 2855
بازدید کل سایت : 1565699
بازدید کل این صفحه : 602168
تماس با ما

آدرس : مشهد-بزرگراه شهید کلانتری،بعد از پل قائم 

تلفن: 36668888-51-98+

ایمیل: Admin@razavihospital.com

کلینیک فوق تخصصی بیمارستان
 
 
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بیمارستان فوق تخصصی رضوی می باشد. Copyright © 2006-2013