ارائه جدیدترین یافته‌های علمی در حوزه قلب و عروق در بیمارستان رضوی

ارائه جدیدترین یافته‌های علمی در حوزه قلب و عروق در بیمارستان رضوی
رئیس بنیاد سلامت آستان قدس رضوی گفت: آخرین روش‌ها و جدیدترین یافته‌های علمی بشر در حوزه قلب و عروق در دومین کنگره پزشکان قلب ایران و اروپا در بیمارستان فوق تخصصی رضوی ارائه می‎شود.
محمود شبستری در حاشیه برگزاری دومین کنگره پزشکان قلب ایران و اروپا که صبح امروز در بیمارستان رضوی مشهد آغاز به کار کرد، در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز ابراز کرد: این کنگره با هدف ارائه آخرین تکنولوژی و روش‌های درمانی قلب در سطح جهان در حال برگزاری است.
وی ادامه داد: مایه افتخار کشور و مشهد مقدس است که این رویداد علمی در حوزه خاورمیانه در بیمارستان رضوی در جوار حرم مطهر رضوی در حال انجام است.
رئیس بنیاد سلامت آستان قدس رضوی افزود: حدود 20 کشور دنیا و چهار انجمن بزرگ اروپایی و جهانی مانند CTO و CSI که از برجسته ترین انجمن های قلب دنیا هستند در کنار 20 دانشگاه کشور و تمامی انجمن های علمی ایران در حوزه قلب و عروق در این کنگره حضور دارند.
شبستری بیان کرد: 300 سخنرانی هم زمان در سه سالن در کنار 30 جراحی بدون نیاز به بازکردن قفسه سینه در حوزه قلب و عروق که هر کدام با یک روش خاص درمانی صورت می‌گیرد، در این کنگره انجام می‌شود.
وی با تأکید بر اینکه بیشتر این عمل‌ها در داخل کشور نیز انجام می‌شود، گفت: متخصصان به منظور تبادل اطلاعات و آشنایی با آخرین روش‌ها در این کنگره حضور دارند.
شبستری به حضور متخصصانی از تمامی کشورهای منطقه در این کنگره اشاره کرد و افزود: حضور 700 شرکت کننده در چنین کنگره‌ای در فضای بیمارستانی گواه بر آن است که این رویداد علمی در نوع خود بی نظیر است.
یادآور می‌شود، دومین کنگره پزشکان قلب ایران و اروپا در دو زمینه بیماری‌های مادرزادی، ساختمانی و دریچه‌ای و همچنین بیماری‌های انسداد مزمن عروق از ۱۴ آذرماه در بیمارستان فوق تخصصی رضوی آغاز شده و تا 17 آذرماه ادامه خواهد داشت..
تاریخ درج: ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
تعداد بازدید : 824

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: