اطعام تعدادی خانوار بی‌سرپرست و بدسرپرست توسط بیمارستان رضوی

اطعام تعدادی خانوار بی‌سرپرست و بدسرپرست توسط بیمارستان رضوی
تعدادی خانوار بی‌سرپرست و بدسرپرست در شام میلاد امام حسن مجتبی(ع) توسط بیمارستان رضوی اطعام و اکرام شدند.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی بیمارستان رضوی، دکتر علی مهدوی‌پور، معاون توسعه و منابع بیمارستان رضوی ضمن بیان این مطلب گفت: ازآن‌جا که هدف بیمارستان رضوی برخلاف بسیاری از مراکز درمانی و بیمارستان‌های خصوصی درآمدزایی نبوده و خدمات‌رسانی به آحاد جامعه در اولویت قرار دارند، فعالیت‌های اجتماعی فراوانی در حوزه‌های درمانی و... از سوی این مرکز در حال انجام است.
دکتر مهدوی‌پور اضافه کرد: در همین راستا، در شام میلاد کریم اهل بیت(علیهم السلام)، امام حسن مجتبی(ع)، با همکاری موسسه اندیشه آفتاب توس به‌عنوان مؤسسه حامی فرزندان بی‌سرپرست و بدسرپرست، 85 نفر از این افراد در قالب 40 خانوار با افطار گرم پذیرایی شدند.
وی بیان کرد: بیمارستان رضوی هم‌چنین در قالب انجام فعالیت‌های فرهنگی تلاش کرده تا کارکنان خود را ترغیب کند که در حوزه‌ خیریه کمک‌کننده باشند و اعزام تیم درمانی و فرهنگی به مناطق محروم و حاشیه شهر مقدس مشهد، مشارکت پرسنل در طرح اکرام کمیته امداد و تحت پوشش قرار دادن کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست، امدادرسانی در قالب طرح جهاد‌گران رضوی، کمک به طرح غربالگری سلامت درحاشیه شهر و... از جمله فعالیت‌های خیرخواهانه کارکنان این مرکز است.
دکتر مهدوی‌پور ادامه داد: با راه‌اندازی واحد خیّران و موقوفات سلامت در سه سال اخیر بیش از 10 میلیارد تومان از محل موقوفات سلامت و مساعدت پزشکان بیمارستان رضوی و نیز مسئولان بخش‌های مختلف بیمارستان رضوی به محرومان و بیماران نیازمند کمک شده که امسال نیز این روند ادامه دارد.
تاریخ درج: ۱۳۹۸/۰۳/۰۵
تعداد بازدید : 774

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: