بیمارستان رضوی باعث افتخار کشور است

بیمارستان رضوی باعث افتخار کشور است
معاون اجرایی بیمه‌های اشخاص بیمه ایران عنوان کرد: بیمارستان رضوی جزو سه بیمارستان برتر کشور است.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی بیمارستان رضوی، دکتر رضا رنج‌پور در حاشیه بازدید از فعالیت‌های درمانی و پشتیبانی بیمارستان رضوی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: از ابتدای تأسیس بیمارستان رضوی این سعادت را داشتیم که بیمه‌های درمان و بیمه‌های دیگر شامل آتش‌سوزی، مسئولیت و... را علاوه‌بر بیمه درمان برعهده داشته باشیم.
وی افزود: مهم‌ترین دغدغه بیمه‌ای مردم، بیمه‌های درمان است و خوشبختانه بیمه باسابقه ایران و بیمارستان رضوی با عقد قرارداد در این حوزه ورود پیدا کرده است.
دکتر رنج‌پور گفت: مهم‌ترین مسئله بیمه‌ای در میان بیمه‌های درمانی، پوشش‌های تکمیلی است که ما برخود فرض کرده‌ایم تا با نرخ‌های مناسب، پوشش حمایتی خوبی را از مردم داشته باشیم و هم‌چنین تعهدات ویژه‌ای را برای هم‌وطنان خود اختصاص دهیم.
وی تصریح کرد: طی بازدیدی که از بیمارستان فوق تخصصی رضوی داشتم، در مقایسه با بیمارستان‌های برجسته در تهران می‌توان بدون اغراق گفت که بیمارستان فوق تخصصی ‌رضوی از بیمارستان‌های برجسته و مجرب ایران و جزو سه بیمارستان برتر کشور است.
دکتر رنج‌پور بیان کرد: در واقع، این بیمارستان از لحاظ خدمات درمانی، امکانات و تجهیزات پزشکی و تشخیصی و هم‌چنین از نظر حضور کادر مجرب و فضای فیزیکی وسیع و مناسب درمان باعث افتخار کشورمان است.
تاریخ درج: ۱۳۹۸/۱۰/۰۷
تعداد بازدید : 228

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: