بیمارستان رضوی تجهیزات به‌روز و کارآمدی برای بیماران بین‌المللی دارد

بیمارستان رضوی تجهیزات به‌روز و کارآمدی برای بیماران بین‌المللی دارد
رئیس بیمارستان الخلیج در عمان گفت: بیمارستان رضوی تجهیزات به‌روز و کارآمدی برای بیماران بین‌المللی دارد.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی بیمارستان رضوی، دکتر تقی‌ بن عبدالرضا بن عبدوانی ضمن بازدید از بیمارستان رضوی و دیدار با دکتر رضا سعیدی، مدیرعامل بیمارستان رضوی، عنوان کرد: باید اعتراف کنم که مبهوت تجهیزات، امکانات و خدمات بیمارستان رضوی شدم و این مرکز درمانی در سطح مراکز موجود در آمریکا، آلمان، انگلیس و کشورهای پیشرفته است.
وی افزود: دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی موجود در این بیمارستان در سطوح کیفیت بسیار بالا و طبق آخرین دستاوردهای نوین پزشکی قرار دارد و علاوه‌بر این، دومین نکته، سطح بالای علمی پزشکان متخصص و فوق تخصص این مرکز درمانی است که اگرچه ایرانی‌اند ولی بسیاری از آن‌ها تحصیلات تخصصی و فوق تخصصی خود را در کشورهای پیشرفته اروپایی و آمریکایی گذرانده‌اند.
دکتر عبدوانی با اشاره به خدمات گسترده این مرکز درمانی برای بیماران بین‌المللی ادامه داد: تعرفه‌های این مرکز درمانی در حوزه گردشگری سلامت نسبت به خدمات سطوح بالا و همسو با تکونولوژی‌های پیشرفته جهانی، بسیار مناسب و منطقی است.
وی درباره نکات مثبت این مرکز درمانی در حوزه گردشگری سلامت، گفت: خوشبختانه بسیاری از پرستاران شاغل در این مرکز، به زبان انگلیسی مسلط بوده و توانایی ارتباط‌گیری با بیماران بین‌المللی را دارند و این امر بر تأثیر حضور مترجمان خبره و مسلط به زبان‌های مختلف در این مرکز افزوده است.
این پزشک عمانی اضافه کرد: این بیمارستان مجهز به اتاق‌هایی کامل برای بیماران بین‌المللی و خانواده‌های آنان است به‌طوری که بیمار از ورود به مشهد مقدس تا خروج از این شهر در مشکلات درمانی پشتیبانی می‌شود.
وی تصریح کرد: پیگیریم تا برخی از این خدمات شایسته درمانی را در عمان، عراق و برخی کشورهای آفریقایی توسعه دهیم و در همین راستا، خواستاریم تا دفتری از سوی این بیمارستان مجهز در بیمارستان الخلیج عمان افتتاح کرده و انجام جراحی‌های پیشرفته و سنگین را که نیاز به لوازم خاص و کادر پزشکی فوق تخصصی دارد، به بیمارستان رضوی ارجاع دهیم.
دکتر عبدوانی تأکید کرد: ایران با عنایت پروردگار و به لطف امام رضا(ع) در عرصه پزشکی پیشگام است و بیمارستان رضوی این فرصت را برای گردشگران سلامت منطقه فراهم کرده تا بیمار به همراه خانواده‌اش در محیط درمانی از شرایط اقامت آسوده‌ای بهره‌مند شوند.
تاریخ درج: ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
تعداد بازدید : 692

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: