بیمارستان رضوی در منطقه خاورمیانه کاملا شناخته شده است

بیمارستان رضوی در منطقه خاورمیانه کاملا شناخته شده است
رئیس اداره گذرنامه و روادید وزارت امور خارجه گفت: بیمارستان رضوی در منطقه خاورمیانه کاملا شناخته شده است.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی بیمارستان رضوی، مجتبی کریمی در حاشیه بازدید از بیمارستان فوق تخصصی رضوی و دیدار با مدیرعامل، مشاور گردشگری سلامت بنیاد سلامت آستان قدس رضوی و مسئول دپارتمان گردشگران سلامت (IPD)این مرکز درمانی، عنوان کرد: نظم و شفافیت فعالیت این بیمارستان در حوزه درمان و پشتیبانی در این بیمارستان قابل توجه است.
وی با بیان اینکه نقش دپارتمان گردشگران سلامت در این بیمارستان حائز اهمیت بوده، گفت: مدیریت دقیق و شفاف از عوامل جذب بیماران حوزه گردشگری سلامت در این بیمارستان بوده و با به‌روز شدن تجهیزات و امکانات می‌توان گردشگران بیشتری را جذب کرد.
کریمی اظهار کرد: در دیدار با مسئولان گردشگری سلامت بیمارستان رضوی، سعی کردیم برخی از مشکلات و اختلالات مرتبط با روادید را مرتفع ساخته و ویزاهایی با مدت طولانی‌تری برای گردشگران سلامت صادر شود تا این افراد بتوانند با خاطری آسوده‌تر به درمان خود بپردازند.
وی تصریح کرد: به لطف خداوند و با عنایت امام هشتم(ع)، بیمارستان فوق تخصصی رضوی کاملا در منطقه شناخته شده و اگر فعالیت‌های بین‌المللی این مرکز درمانی شاخص، ادامه یابد و با همکاری‌های بیشتر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، برخی بخش‌هایش فعال‌تر شود، نه تنها می‌توان از تمامی ظرفیت‌های این مرکز برای جذب گردشگران بهره برد، بلکه می‌توان تجربیات ارزنده این مرکز را به سایر بخش‌های درمانی و فعال در حوزه گردشگری سلامت خراسان رضوی و سایر استان‌های کشور منتقل کرد.
کریمی ادامه داد: با توجه به اینکه آستان مقدس حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) در منطقه و در تمام دنیا مورد توجه است و هم‌چنین با توجه به پشتیبانی‌هایی که این آستان در حوزه سلامت دارد، امید است بیمارستان فوق تخصصی رضوی را در مسائلی که به تکنولوژی بالا نیاز است، بیش از پیش فعال ببینیم.
وی متذکر شد: نگاه کشور نسبت به بیماران غیرایرانی نگرشی مبتنی بر استفاده از موقوفات نبوده و به آستان قدس رضوی از لحاظ بهره‌مندی از موقوفات برای بیماران ایرانی می‌نگریم. در واقع، جذب گردشگران سلامت با توجه به مطرح بودن مراکز درمانی کشور در منطقه، به دنبال ارزآوری پیگیری می‌شود.
تاریخ درج: ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
تعداد بازدید : 254

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: