حضور بیمارستان رضوی در نمایشگاه پژوهش و فناوری مشهد

حضور بیمارستان رضوی در نمایشگاه پژوهش و فناوری مشهد
بیمارستان فوق تخصصی رضوی هم‌زمان با برگزاری نمایشگاه پژوهش و فناوری در مشهد، آخرین دستاوردهای ملی و بین‌المللی خود در عرصه پزشکی را ارائه کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی بیمارستان رضوی، بیمارستان رضوی با حضور در این نمایشگاه فناورانه آخرین دستاوردهای پژوهشی خود در عرصه‌های گوناگون پزشکی اعم از اختراعات، تحقیقات و برگزاری کنگره‌های ملی و بین‌المللی را ارائه و معرفی کرد.
پژوهش‌ها و اختراعات نوین مانند داروی گیاهی پیش از بیهوشی جایگزین آنتی هیستامین در جراحی قلب، قطره گیاهی درمان لکنت زبان، چسب استخوانی، پودر هموستاتیک جایگزین پروترومبین و ده‌ها بروشور پژوهش شده درباره انواع بیماری‌ها در این نمایشگاه توسط بیمارستان رضوی معرفی شد.
کتاب‌های تألیف شده توسط گروه‌های پژوهشی و محققان این مرکز درمانی و بیش از 10 طرح تحقیقاتی که 2 طرح از این طرح‌ها بین المللی است به همراه مقاله‌های ثبت شده در ISI در این نمایشگاه توسط این مرکز درمانی فوق تخصصی عرضه شد.
گفتنی است، بیمارستان فوق تخصصی رضوی در حوزه‌های مختلف پژوهشی به محققان یاری رسانده و در مجامع پژوهشی پزشکی حضور فعال داشته است که امور علمی بین الملل و کنگره‌ها، ترجمه، آموزش، انتشارات، مجله علمی پزشکی، خدمات پژوهشی و واحد تحقیقات از جمله فعالیت‌های پژوهشی در این بیمارستان به شمار می‌رود.

تاریخ درج: ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
تعداد بازدید : 254

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: