در ایام آغازین سال 1398صورت می‌گیرد آمادگی کامل بخش‌های کلینیکی و پاراکلینیکی بیمارستان رضوی

در ایام آغازین سال 1398صورت می‌گیرد آمادگی کامل بخش‌های کلینیکی و پاراکلینیکی بیمارستان رضوی
بخش‌های کلینیکی و پاراکلینیکی بیمارستان رضوی برای ارائه خدمت به زائران و مجاوران در ایام آغازین سال 1398 آمادگی کامل دارند.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی بیمارستان رضوی، با توجه به حضور حداکثری ایرانیان در ایام عید نوروز در جوار بارگاه منور حضرت رضا(ع) و نیز پیش‌بینی حضور 9 میلیون زائر طی ایان ایام در شهر مقدس مشهد، بیمارستان رضوی همگام با سایر بخش‎های دولتی و خصوصی درمان این شهر بزرگ، به صورت کامل برای ارائه خدمات درمانی در بخش‌های کلینیکی و پاراکلینیکی آمادگی دارد.
کلینیک‌های قلب، ارولوژی، اطفال، زنان، داخلی و جراحی اعصاب، چشم، روانپزشکی، غدد، گوارش، داخلی، گوش حلق و بینی، ارتوپدی، انکولوژی، جراحی عمومی، جراحی عروق، شنوایی‌سنجی، نوراد مغز و هم‌چنین بینایی‌سنجی تقریبا در تمامی روزهای نیمه اول فروردین ماه 1398 از ساعت 8 تا 12 پذیرای مراجعه‌کنندگان خواهد بود.
در نیمه دوم فروردین ماه 1398 نیز کلینیک‌های نفرولوژی، ارولوژی، اطفال، طنان، نازایی، داخلی و جراحی اعصاب، چشم، روانپزشکی، چک‌آپ، غدد، گوارش، ریه، داخلی، گوش و حلق و بینی، ارتوپدی، انکولوژی، عفونی، جراحی عمومی، تغذیه، پوست، روماتولوژی، کلینیک درد، جراحی عروق، شنوایی‌سنجی، نوار مغز، نوار عصب و عضله و نیز بینایی‌سنجی فعال بوده و در تمامی ساعات کاری کلینیک‌ها، آماده خدمات‌رسانی به مراجعان خواهد بود.
کلینیک دندانپزشکی بیمارستان رضوی نیز در ایام تعطیلات ابتدایی سال، غیرفعال بوده و از 17 فروردین ماه با نوبت قبلی امکان ارائه خدمات را دارد.
قابل توجه است، در ایام تعطیلات نوروز، بخش‌های سی‌تی اسکن و MRI بیمارستان فوق تخصصی رضوی به صورت شبانه‌روزی و بخش سونوگرافی بیمارستان فوق تخصصی رضوی در نوبت صبح از ساعت 10 الی 14 و در نوبت عصر از ساعت 18 الی 22 با حضور پزشک متخصص سونوگرافی مقیم، فعال خواهد بود.
تاریخ درج: ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
تعداد بازدید : 336

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: