سومین کنگره جهانی قلب رضوی با همکاری 20 دانشگاه داخلی و 4 انجمن جهانی در مشهد

سومین کنگره جهانی قلب رضوی با همکاری 20 دانشگاه داخلی و 4 انجمن جهانی در مشهد
سومین کنگره جهانی قلب رضوی با همکاری 20 دانشگاه داخلی و 4 انجمن جهانی در مشهد برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی بیمارستان رضوی، سومین کنگره جهانی قلب رضوی در چندین زمینه درمانی و پیشگیری بسیار مهم اعم از بیماری‌های مادرزادی، ساختمانی، دریچه‌ای و هم‌چنین بیماری‌های انسداد مزمن عروق، 17 تا 19 مهرماه سال جاری در بیمارستان فوق تخصصی رضوی برگزار می‌شود.
بیماری‌های مادرزادی قلب و خدمات درمانی در این حوزه که اخیرا به‌همت پزشکان مجرّب ایرانی از طریق غیرجراحی صورت می‌گیرد، موضوع اساسی گزارش‌ها و سخنرانی‌های سومین کنگره جهانی قلب است.
فعالیت‌هایی که در این کنگره به‌عنوان نوین‌ترین روش‌های درمان در حیطه قلب و عروق مطرح می‌شود، پیش از این، از طریق جراحی و اکنون از طریق پوست و به‌ صورت نیمه تهاجمی یا تهاجمی غیرجراحی صورت می‌گرفته است.
وجود جنبه‌های آموزشی در این کنگره برای پزشکان جوان ایرانی بر اهمیت این کنگره افزوده است و به همین منظور، اساتید برجسته‌ای از ۱۷ کشور در کنار اساتید مجرب ایرانی در این کنگره حضور خواهند داشت و همه فعالیت‌ها را به‌صورت عملی به‌شرکت‌کنندگان آموزش می‌دهند.
محققان و متخصصان برای ارسال مقالات خود می‌توانند تا 25 شهریور ماه جاری به سایت‌های این کنگره‌های علمی به آدرس‌های irancto.com و caspianmeeting.com مراجعه کنند.
گفتنی است، سال گذشته دومین دوره از این کنگره شامل سمپوزیوم‌های جانبی در رابطه با پرستاری قلب و عروق، بیماری‌های نارسایی قلب و تصویربرداری اختصاصی از قلب جنین طی ۴ روز ذیل همان دو موضوع اصلی بیماری‌های مادرزادی و درمان‌های نوین عروقی با حضور بیش از 700 شرکت‌کننده برگزار شد و طی آن، جایگاه ویژه‌ای برای پزشکان ایرانی در عرصه‌های جهانی درمان قلب و عروق، ایجاد شد.
تاریخ درج: ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
تعداد بازدید : 1047

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: