سومین کنگره جهانی قلب رضوی پس از 3 روز به کار خود پایان داد

سومین کنگره جهانی قلب رضوی پس از 3 روز به کار خود پایان داد
سومین کنگره جهانی قلب رضوی با محوریت روش‌های کم تهاجمی درمان بیماری‌های مادرزادی، ساختمانی و دریچه‌ای قلب پس از 3 روز به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی بیمارستان رضوی، سومین کنگره جهانی قلب رضوی در خصوص نوآوری‌ها و روش‌های کم تهاجمی در درمان بیماری‌های مادرزادی، ساختمانی و دریچه‌ای قلب با همکاری بنیاد اروپایی CSI، EURO-CTO، CSI، TOBI، EBC و نیز همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و همچنین انجمن‌ قلب ایران در بیمارستان رضوی مشهد عصر جمعه به پایان رسید.
در این کنگره بیست انجمن علمی و دانشگاهی و مراکز تحقیقاتی قلب و عروق کشور، 4 انجمن بین المللی مرتبط قلب و عروق حضور داشتند که بیش از 400 متخصص و فوق تخصص و 200 پرستار در این کنگره بازآموزی شدند.

در این کنگره کارگاه‌های آموزشی fetel echo، Heart Dissection، اکوی 3D و تصویربرداری قلب و عروق با حضور رادیولوژیست‌ها، فلوشیپ‌های اکوکاردیوگرافی، تصویربرداری، رزیدنت‌های قلب، کاردیولوژیست و ... برگزار شد.
در این مدت علاوه بر برگزاری ۲۰۰ سخنرانی درباره تشخیص و درمان بیماری‌های قلب و عروق، ۲۸ مقاله در قالب پوستر ارائه شد و 23 عمل زنده نیز در بیمارستان‌های رضوی و شهید رجایی به طور هم زمان در سالن‌ها و کانال‌های ویدئویی در سطح جهان پخش شد.
در مراسم پایانی این کنگره نیز جایزه بین المللی پزشکی رضوی به 16 نفر از برترین اساتید برجسته قلب و عروق جهان، اهدا شد
تاریخ درج: ۱۳۹۸/۰۷/۲۵
تعداد بازدید : 292

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: