ورزش بیشتر، ترک سیگار و تغذیه سالم، ضامن سلامتی قلب است

ورزش بیشتر، ترک سیگار و تغذیه سالم، ضامن سلامتی قلب است
متخصص قلب و عروق اطفال از مالزی گفت: ورزش بیشتر، ترک سیگار و تغذیه سالم، ضامن سلامتی قلب و عروق است.
دکتر مازنی اَلوی در حاشیه دومین کنگره بین‌المللی پزشکان قلب ایران و اروپا که در بیمارستان فوق تخصصی رضوی در حال برگزاری است در گفت‌و‌گو با خبرنگار آستان نیوز ابراز کرد: آخرین روش‌ها، دستاوردها و تکنولوژی‌ها در زمینه درمان بیماری‌های قلب و عروق در این کنگره به اشتراک گذاشته شده است.
وی به حضور پزشکان مجرب در دومین کنگره بین‌المللی CASPIAN Meeting 2018 اشاره کرد و افزود: برپایی چنین کنگره‌هایی از اهمیت خاصی برخوردار است و شرکت‌کنندگان آن می‌توانند با بهره‌مندی از سخنرانی‌ها و مباحث ارائه شده، در حوزه درمان بیماری‌های قلبی به پیشرفت‌های چشمگیری دست پیدا کنند.
این متخصص قلب و عروق اطفال مالزی به حضور خود در نخستین کنگره بین‌المللی CASPIAN Meeting 2018 اشاره کرد و گفت: سال گذشته در عمل جراحی موفقیت‌آمیزی که به صورت live Case در کت لب بیمارستان رضوی انجام شد، شرکت کردم.
اَلوی ادامه داد: پزشکان ایران نسبت به سال‌های گذشته در حوزه قلب و عروق بسیار پیشرفت کرده‌اند و در منطقه از سطح بسیار بالایی برخوردار هستند.
وی بیان کرد: با توجه به بازدید کوتاهی که از این بیمارستان فوق تخصصی داشتم، معتقدم این بیمارستان دارای امکانات و پیشرفت‌هایی در سطح کشورهای مدرن است.
همچنین این متخصص اهل مالزی به پویش مردمی «هم‌پیمان با سلامت قلب» که از سوی بیمارستان رضوی در راستای اطلاع‌رسانی به عموم جامعه درباره عوارض و علائم بیماری‌های قلب در کشور کلید خورده است، پیوست.
گفتنی است، دومین کنگره پزشکان قلب ایران و اروپا در دو زمینه بیماری‌های مادرزادی، ساختمانی و دریچه‌ای و همچنین بیماری‌های انسداد مزمن عروق از ۱۴ آذرماه در بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد آغاز شده و تا 17 آذرماه ادامه خواهد داشت.
تاریخ درج: ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
تعداد بازدید : 779

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: