گزیده‌ای از برنامه‌های آینده بیمارستان رضوی در حوزه درمان تشریح شد

گزیده‌ای از برنامه‌های آینده بیمارستان رضوی در حوزه درمان تشریح شد
هم‌زمان با مراسم گرامیداشت عید فطر، گزیده‌ای از برنامه‌های آینده بیمارستان فوق تخصص رضوی در حوزه درمان تشریح شد.
به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی بیمارستان رضوی، منتخبی از اقدامات صورت گرفته در بیمارستان فوق تخصصی رضوی در سال جاری و برنامه‌های آینده این بیمارستان، هم‌زمان با برگزاری مراسم گرامیداشت عید سعید فطر و با حضور مدیر عامل بیمارستان رضوی، هیئت رئیسه این بیمارستان و جمعی از پرسنل آن، ظهر امروز در سالن «رزان اشرف النجار» این بیمارستان بیان شد.
مدیر عامل بیمارستان رضوی در این مراسم ابراز کرد: پرسنل باید با حفظ ایمان به خود، اعتماد به نفس و ریسک‌پذیری به خلاقیت و نوآوری در حوزه‌های تخصصی و امور مربوطه خود بپردازند.
دکتر رضا سعیدی به اهمیت هماهنگی و فعالیت تیمی در موفقیت یک سازمان اشاره و اضافه کرد: در کنار تکنیک‌های فردی، باید اخلاق سازمانی توسط افراد رعایت شود تا یک مجموعه به نتیجه مطلوب و پیشرفت مورد نظرش برسد.

رشد چشمگیر ضریب اشغال تخت‌های بیمارستان
معاون درمان بیمارستان رضوی با ارائه گزارشی از عملکرد این معاونت در سه ماهه نخست سال 1397 گفت: ضریب اشغال تخت‌های بیمارستان در سه ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال‌های گذشته، افزایش چشمگیری داشته است.
دکتر کامبیز توتونچی صراف ادامه داد: همچنین میزان مراجعان بیمارستان برای انجام جراحی و استفاده از خدمات متنوع بخش‌های کلینیکی و پاراکلینیکی به ویژه آزمایشگاه و رادیولوژی بسیار رشد داشته است.
وی به پیگیری پروژه ساخت اتاق‌های عمل جراحی جدید در آینده نزدیک اشاره کرد و افزود: دستگاه سی‌تی آنژیوی جدید نیز در آینده جایگزین دستگاه فعلی در رادیولوژی خواهد شد.
دکتر توتونچی بیان کرد: همچنین شاهد گسترش کلینیک دندانپزشکی و بهره‌برداری از بخش آی سی یو2 در فاز دوم بیمارستان در آینده خواهیم بود.
وی از بخش اورژانس به عنوان قلب و پیشانی بیمارستان نام برد و گفت: به منظور توسعه بخش اورژانس بیمارستان، تعداد تخت‌های واحد تریاژ اورژانس در سال جاری افزوده شد. همچنین واحد تریاژ به منظور خدمات‌رسانی بیشتر، شب‌ها از ساعت 24 تا سه بامداد نیز فعال شد.
معاون درمان بیمارستان رضوی به تغییر قسمت پذیرش و ترخیص بیمارستان در راستای رفاه مراجعان اشاره کرد و افزود: همچنین در این مدت تجهیزات بخش آندوسکوپی به‌روز‌رسانی شده و تغییراتی نیز در بخش سی‌سی‌یو صورت گرفته است.
وی ابراز کرد: در حال حاضر به منظور توسعه بخش پزشکی هسته‌ای و رادیوتراپی بیمارستان، پیگیر خرید دستگاه سایبرنایف و همچنین راه‌اندازی بخش‌هایی برای روش‌های پروتون‌تراپی هستیم.
در ادامه دکتر علی مهدوی‌پور؛ معاون توسعه و منابع بیمارستان رضوی نیز به بیان برخی اقدامات انجام شده توسط این معاونت پرداخت و تصریح کرد: طرح‌های مطالعاتی ایجاد فاز 3 بیمارستان رضوی آغاز شده است.
همچنین در این مراسم، کلیپی درباره رزان اشرف النجار؛ پرستار و امدادگر شهید فلسطینی و فعالیت‌های او در نوار غزه با هدف گرامیداشت یاد و خاطره این بانوی شهید در سالن همایش‌های بیمارستان رضوی که همزمان با روز قدس به نام این پرستار شهید مزین شده است، به نمایش درآمد.


تاریخ درج: ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
تعداد بازدید : 151

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: